نکات و روش های افتتاح حساب دولوپر گوگل قسمت اول

نکات و روش های افتتاح حساب دولوپر گوگل قسمت اول

نکات و روش های افتتاح حساب دولوپر گوگل قسمت اول

ساخت اکانت دولوپر گوگل (حساب توسعه دهندگان) برای انتشار اپلیکیشن در اپ استور یا Google Playاگر شما توسعه دهنده اپلیکیشن های موبایل هستید،یا سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل را به یک تیم برنامه نویسی داده اید، مطمینا انتشار این اپلیکیشن در یک مارکت جهانی مانند گوگل پلی حکم به هدف رساندن حاصل زحمات و تلاش شما را خواهد داشت.

چهارشنبه 3 مهر 1398
1456

اگر شما توسعه  دهنده اپلیکیشن های موبایل  هستید،یا سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل را به یک تیم برنامه نویسی داده اید، مطمینا انتشار این اپلیکیشن در یک مارکت جهانی مانند گوگل پلی حکم به هدف رساندن حاصل زحمات و تلاش شما را خواهد داشت.

انتشار برنامه در گوگل پلی به این معناست که شما اپ خود را در معرض دید جهان قرار می دهید و این می توانند سر آغاز موفقیت های بسیار زیادی برای شما و برنامه تان باشد. امّا در اولین قدم و به عنوان پیش نیاز انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی یا اپ استور ، کاری که باید انجام دهید این است که یک اکانت دولوپر گوگل (Google Play Developer Account) یا حساب توسعه دهندگان بسازید. در این قسمت ، روش ایجاد حساب توسعه دهندگان گوگل را برای شما شرح می دهیم. درادامه و مقالات بعدی نکات و ترفند هایی برای نگهداری و ایجاد اکانت خواهیم داشت..

روش ساخت اکانت دولوپر گوگل

سلام دوستان و همراهان گرامی با توجه به محدود بودن سرویس Google Play Developer برای توسعه دهندگان ایرانی در صدد برآمدیم تا امکان افتتاح حساب های گوگل را برای شما فراهم کنیم اکانت توسعه دهنده گوگل (Google play developer) ب  همانطور که میدانید شرایط سختی برای باز کردن حساب های دولوپر گوگل وجود دارد به این شکل که شما بعد از افتتاح حساب و پرداخت ۲۵ دلار گوگل دولوپر ممکن است به راحتی اکانت خود را از دست بدهید که  در ادامه به برخی از مشکلات و همینطور نحوه رفع این مشکلات خواهیم پرداخت .

 

وب سایت ما این کار را برای شما انجام میدهد – از باز کردن جساب گوگل تا پرداخت هزینه اکانت گوگل دولوپر و همینطور فعال کردن آن یا حتی اتصال به ad-sense

روش کار ما پرداخت با استفاده از VISA کارت امارت بوده و بعد از اینکه پرداخت توسط ما انجام شد شما تنها نیاز به یک vpn یا vps با آیپی ثابت دارید که اگر در رابطه با این سرویس ها اطلاعاتی ندارید در ادامه یک توضیحی در رابطه با آنها برای شما قرار میدهیم.

vps یا Virtual private server : مثل لپتاپ یا کامپیوتر شما می ماند فقط فرق آن این است که به صورت مجازی در یک کشور دیگر راه اندازی شده است شما می توانید با جستحو در اینترنت این نوع vps ها را خریداری کنید.

 

vpn یا virtual private network : یک آیپی و پورت که می تواند شامل عملیات احراز هویت نیز باشد.

 

نکته : 

امکان پرداخت اکانت گوگل پلی دولوپر توسط ویزا کارت مجازی یا gift کارت ها امکان پذیر نیست. فقط باید ویزا کارت یا مستر کارت فیزیکی داشته باشید همچنین امکان پرداخت با paypal نیز وجود ندارد.

 

چرا نیاز به VPN  یا VPS دارید ؟

زمانی که ما اکانت رو به شما تحویل میدهیم اکانت از یک کشور عربی یا کشور آمریکایی باز می شود و شما نیاز به یک vpn یا vps اختصاصی دارید تا آیپی آن تغییر نکند برای اینکار شما نمی توانید از vpn یا فیلترشکن های رایگان استفاده کنید چون در هربار اتصال به شما یک ip جدید میدهد و اگر این عمل زیاد اتفاق بیفتد گوگل در همان ابتدای کار اکانت شما را بن می کند و ۲۵ دلار شما نیز از بین خواهد رفت.

 vps ها  – این راه ایمن ترین راه برای محافظت از اکانت شماست – شما می توانید خودتان نیز این vps رو تهیه کنید و ما عملیات پرداخت رو از vps شما انجام خواهیم داد.

 vpn -- این vpn نیز دارای یک آپی اختصاصی از امارات – آمریکا – دوبی – فرانسه – انگلیس  – لهستان و کلی کشور دیگر می شود بسته به انتخاب کاربر ولی توصیه ما انتخاب امارات یا دوبی هست.

شما می توانید vpn یا vps را خودتان تهیه کنید فقط نکته قابل توجه اینکه باید یک آیپی ثابت برای حداقل ۶ ماه یا یک سال داشته باشید تا حساب شما بن نشود (به علت سیاست های گوگل نیازمند این vpn یا vps هستید.)

می توانید از vpn یا vps های free استفاده کنید ولی تضمینی از سمت ما وجود نخواد داشت که اکانت شما برای چه مدت قابل استفاده خواهد بود.

هزینه اکانت گوگل دولوپر حدودا ۲۵ دلار است +

 

 

باز کردن اکانت گوگل پلی دولوپر یا (Google Play Developer)

برای اطلاعات بیشتر  از طریق واتس آپ شماره زیر در ارتباط باشید.

+989157000443

 +79151385537

 

نظر بدهید