Flutter 1.0 - انتشار 4 دسامبر آموزش کامل فلاتر

Flutter 1.0 - انتشار 4 دسامبر آموزش کامل  فلاتر

Flutter 1.0 - انتشار 4 دسامبر آموزش کامل فلاتر

Flutter 1.0 - انتشار 4 دسامبر توسعه iOS، توسعه برنامه های موبایل، توسعه اندروید، Flutter روز قبل از دیروز، 4 دسامبر، رویداد مهمی برای توسعه دهندگان تلفن همراه رخ داد: Flutter version 1.0 presentation.

شنبه 25 خرداد 1398
856

اگر تا بحال در مورد این تکنولوژی جدید چیزی نشنیده اید در این مقاله سعی میکنیم اطلاعات و شناخت کلی در مورد ان برای شما ارایه کنم

 

Flutter مجموعه ای از ابزارهای گوگل برای ایجاد برنامه های بومی برای iOS و Android از یک پایه کد است. یعنی، ما کد را در Dart می نویسیم، و سپس آن را به یک برنامه برای iOS و یک برنامه برای آندروید کامپایل کنیم. ایده کامپایل برای سیستم عامل های مختلف از یک پایگاه داده جدید جدید نیست. React Native، Xamarin، PhoneGap ... اما تنها Flutter وعده می دهد که برنامه ها را سریع و زیبا به همان اندازه که برنامه های بومی برای این سیستم عامل ها می توانند سریع و زیبا باشند. و شاید حتی زیبا تر. حداقل آنچه که در ارائه روز گذشته نشان داده شد بسیار موثر بود.

 

من سعی خواهم کرد به شما بگویم آنچه را که بیشتر دوست داشتم در مورد این ارائه.

    پیوست تاریخ همه چیز.

    تصاویر تلفن با برنامه History of Everything صفحه نمایش گوشی با نرم افزار History of Everything

    آنها نشان داد که چگونه برنامه کاربردی می تواند متحرک و در عین حال کاربردی باشد. مدیریت لیست نه تنها با پیمایش، بلکه تغییر محتوای خود را با یک حرکت مقیاس - زیبا بود. به یاد آوردن داستان و نگاه کردن به سیب سقوط بر روی نیوتن خنده دار است. یک کارت کار در داخل یک تلفن متحرک در انیمیشن (که می تواند چرخش داده شده و کاهش یافته و بزرگ شود) باعث کف زدن شد. پس از این، به نظر می رسد که تجسم طراحی طراح به هیچ وجه محدودیتی ندارد.
    یک داستان در مورد چگونگی ما - توسعه دهندگان - معمولا طرح در برنامه اجرا.

    طراحی اصلی و پیاده سازی آن در طراحی برنامه کاربردی و اجرای آن در برنامه

    اغلب ما نمی توانیم بلافاصله برنامه را به نحوی طراحی کنیم که طراح آن را طراحی کند. با لبه های گرد، کنترل های غیر استاندارد (من هم اکنون رنج می برم - نمی توانم لغزنده را انتخاب کنم تا دو سوئیچ حداکثر حداکثر و یک تصویر سفارشی از سوئیچ در برنامه اندروید وجود داشته باشد). ما ساده می گوییم، فکر می کنیم: بله، روزی یک بار این کنترل را بازنویسی خواهم کرد، به طوری که این درست مثل این است ... و آن روز به ندرت اتفاق می افتد. ما ملزم به عملكردي است كه براي رسيدگي به مهلت مقرر در نظر گرفته شده است و زماني براي چيزي وجود ندارد و اغلب به دنبال طراحي كامل است. با Flutter، این اتفاق نخواهد افتاد، در درجه اول، به دلیل اینکه سیستم ویدجت ساخته شده است، که همه عناصر بصری را پایه گذاری می کند. و دوم، به این دلیل که طراح می تواند برخی از کارها را برای برنامه نویس انجام دهد. این برنامه به انیمیشن پیچیده نیاز دارد - طراح آن را به Flare اضافه می کند (این ابزار نیز در 4 دسامبر معرفی شد) و برنامه نویس می تواند با حداقل تلاش آن را بکار گیرد.
    ایجاد یک برنامه با یک تایمر، با استفاده از هر دو دوربین، فونت های سفارشی. همه اینها همراه با داستان چگونه و چه چیزی در کد 10 دقیقه نوشته شده است. این فقط هیجان انگیز بود شاید من حتی در مورد اینکه آیا شروع به تماشای Twitch با برنامه نویسان Flutter فکر می کنم. و البته، زمان ایجاد یک برنامه کامل از ابتدا قابل توجه است: به طور متوسط ​​3 ماه.

 

و چند نکته مهم که حقیقت در انتشار منتشر نشده است، اما به وضوح برنامه های فوری نامیده می شود:

    سیستم های غیر موبایل را به لیست متقابل پلتفرم اضافه کنید. به این معنا، حداقل Mac، Linux و Windows، هر چند که آن نیز Raspberry Pi نامیده می شود. این یک پروژه فشرده سازی دسکتاپ دسکتاپ است.
    اضافه کردن پشتیبانی وب این است که دوباره - کد همان است، اما شما می توانید آن را در مرورگر باز کنید. این پروژه Hummingbird خواهد بود.
    اضافه کردن توانایی استفاده از قطعات (درج؟) لکه در پروژه های موجود. این برای کسانی است که قبلا یک پروژه دارند، اما آنها می خواهند با کمک مزایای ارائه شده توسط Flutter، آن را بهبود بخشند.

 

و بالاخره نتیجه گیری های من از این کنفرانس.

Flutter برای مشتریان برنامه های موبایل بسیار خوشمزه است. مهلت برای ایجاد برنامه کمتر است، طراحی تا پارس، تست کامل است.

 

حدود یک و نیم سال پیش، گوگل پشتیبانی از Kotlin را برای Android Studio اضافه کرد. امروزه، تقریبا هر توسعه دهنده Android Work دارای نام Kotlin است. و اگر در یک سال هر توسعه دهنده نرم افزار تلفن همراه در شرایط مورد نیاز برای یک کار ملاقات و خواستار ایجاد و پیاده سازی یک رابط کاربری در Flutter؟

 

 

 

ثبت نام در دوره پروژه محور و تخصصی آموزش فلاتر :

09157000443

نظر بدهید