مفهوم دیجیتال مارکتینگ چیست؟ نگاه 4 بازاریاب دیجیتالی از 4 برند مطرح دنیا

چیزی که از دیجیتال مارکتینگ می دانیم تنها به یک عبارت اختصاص نمی یابد. مفهوم دیجیتال مارکتینگ چیست؟ نگاه 4 بازاریاب دیجیتالی از 4 برند مطرح دنیا: آیا متوجه این موضوع شده اید که عبارت دیجیتال مارکتینگ این روزها چقدر به گوش می رسد؟ چیزی که از دیجیتال مارکتینگ می دانیم تنها به یک عبارت اختصاص نمی یابد. محتوا، جستجو، بازاریابی از درون، کانال های چند گانه، یکپارچه سازی همه ی این ها جایگاه خود را دارند اما دیجیتال مفهومی است که اکثر شرکت ها در بحث بازاریابی خود آن را گنجانده اند. در این بخش نظر تعدادی از بازاریابان دیجیتال برندهای مطرح دنیا را پرسیده ایم تا به صورت تخصصی مفهوم و معنای دیجیتال مارکتینگ را توضیح دهیم: .

تامی کانیزارو ( مشاور بازاریابی در IBM) .

دیجیتال مارکتینگ در واقع بازاریابی است، و همه ما بازاریابان دیجیتال هستیم. هر تاکتیکی در بازاریابی در دنیای امروزه باید دارای عنصر دیجیتال هم باشد. تامی کانیزارو ( مشاور بازاریابی در IBM) .

( مدیر اجرایی و بازاریابی در DELL) .

یک پاسخ ساده این است که دیجیتال مارکتینگ به ابزارهای الکترونیکی ( کامپیوتر، تبلت، تلفن و ...) برای ارائه تجربه ای خاص به مخاطبان کمک می کند. دیجیتال مارکتینگ در ظاهر بسیار ساده به نظر می رسد، اما بسیار پیچیده است. در واقعیت، دیجیتال مارکتینگ در زمان تعامل با یک مخاطب مستعد همانند نوک یک سرنیزه است. دیجیتال مارکتینگ کانال ارسال پیام نیست اما به نوعی تجربه ای را با زندگی ترکیب می کند. دیجیتال در حال حاضر اولین نقطه تماس مشتری با یک مجموعه هست. در این کانال مشتری کنترل بسیار زیادی برای دیدن و شنیدن آنچه پیش رویش است دارد. کوین ام گرین ( مدیر اجرایی و بازاریابی در DELL) .

سیمون هسلتین (مدیر ارشد در AOL) .

برای من دیجیتال مارکتینگ استفاده از رسانه های دیجیتال و ابزارهای پولی و رایگان به منظور تحت تاثیر قرار دادن کاربران است. نکته اصلی در بازاریابی دیجیتال موثر استفاده از یک پلت فرم/ تکنولوژی/ تاکتیک درست برای رسیدن به مخاطبی است که محصول شما را خریداری می کند، مقاله شما را می خواند یا در تعامل با محتوای شما قرار می گیرد. سیمون هسلتین (مدیر ارشد در AOL) .

بکی اورت ( استراتژیست بازاریابی محتوا در دانشگاه کاپلا).

هر زمانی که از ابزارهای دیجیتالی برای ارائه محتوای خود به افراد استفاده کنید، شما از دیجیتال مارکتینگ استفاده کرده اید. بکی اورت ( استراتژیست بازاریابی محتوا در دانشگاه کاپلا) .

مفهوم دیجیتال مارکتینگ چیست؟ نگاه 4 بازاریاب دیجیتالی از 4 برند مطرح دنیا .

  • توسط محمد مداحی
  • 1393/05/16
  • 79
  • تبلیغات اینترنتی، بهینه سازی سایت، دیجیتال مارکیتنگ

نظر بدهید

طبقه بندی موضوعی

اخبار جدید

انتشار نسخه رایگان نرم افزار درج آگهی

قابلیت ثبت نامحدود آگهی در 50 سایت معتبر

نسخه جدید نرم افزار صدور فاکتور و صورتحساب

نرم افزار حسابداری فوق العاده ساده و کاربردی برای کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی

نرم افزار صندوق قرض الحسنه خانوادگی

نرم افزار یکپارچه و قدرتمند مدیریت صندوق قرض الحسنه فامیلی

مطالب تصادفی

طراحی تخصصی وب سایت ، پورتال های سازمانی و شرکتی ، سئو ، ایمیل مارکیتنگ ، فروشگاه های اینترنتی ، سیستم جامع تبلیغات اینترنتی ..

ادامه مطلب

میزبانی حرفه ای وب سایت ، بر روی سرور های اختصاصی شرکت در سرور های آلمان و دیتاسنتر های افرانت ایران : میزبانی وب لینوکس ، ویندوز ، نماینده میزبانی وب ، مستر ریسلر ، آلفا ریسلر و سوپر آلفا ریسلر ، مگا سوپر آلفا ریسلر .

گالری تصاویر