توسعه تجارت الکترونیکی (E- Commerce) برپایه Blockchain

توسعه تجارت الکترونیکی (E- Commerce)  برپایه  Blockchain

توسعه تجارت الکترونیکی (E- Commerce) برپایه Blockchain

توسعه تجارت الکترونیکی (E- Commerce) برپایه Blockchain اجرای blockchain در بخش تجارت الکترونیک باید تجربه ای بی نظیر در بازار را برای فروشندگان ، خریداران و سایر ذینفعان درگیر ارائه دهد. این امر با ترغیب ارتباط بین همسالان و همسالان ، یک فضای تجاری گرم را فراهم می کند. بلاکچین توانایی بی نظیری برای رفع همه مشکلات موجود در فضای تجارت الکترونیک و ارائه راه حل های یکپارچه برای همین دارد. به نظر می رسد که حوزه تجارت الکترونیکی را به بهترین شکل ممکن بهبود بخشیده و از این طریق آن را از نظر کیفیت افزایش می دهد. ما خدمات توسعه ای کامل blockchain را برای کمک به مشتریان در ایجاد مشاغل خود در لبه تکنولوژی و دیجیتال ارائه می دهیم.

سه شنبه 3 تیر 1399
453

استفاده از cryptocurrency برای خرید و فروش تجارت الکترونیکی باعث حذف هزینه های پردازش می شود زیرا هیچ واسطه ای در آن دخیل نیست.
امنیت پیشرفته
ماهیت غیر متمرکز blockchain امکان عملکردهای کانال دار را فراهم می کند و قراردادهای هوشمند با کدهای از پیش تعریف شده ، ردیابی و مدیریت زنجیره تأمین و پرداخت ها را آسان تر می کند.
سیستم غیر متمرکز از blockchain اطمینان حاصل می کند که تمام داده های تجارت الکترونیک کاملاً محافظت شده اند و در فاصله ایمن تری از چشمان کنجکاو هکرها نگهداری می شوند.
Blockchain شفافیت کاملی در رابطه با هر معامله ای که در پلت فرم تجارت الکترونیکی با امنیت پیشرفته ، قابلیت ردیابی و سرعت پردازش پیشرفته ارائه می شود ، فراهم می کند.

 

مشکلات در صنعت تجارت الکترونیک
blockchain- رقابت


با برخورداری از کارآفرینان بی شماری که هر روز به فضای دیجیتال می رود ، هر محصول یا خدمات برای موفقیت باید با همتایان خود رقابت کند.

 

 


پردازش  blockchain


مدل تجاری معمولی مستلزم مشارکت اشخاص ثالث برای پردازش فروش است و این افراد میانی بخش بزرگی از سود را از آن خود می کنند.

 

 

 


محافظت از داده ها blockchain


تجارت الکترونیک اطلاعات شخصی و مالی ذینفعان را در نظر می گیرد. با این حال ، تنظیم سنتی فاقد رمزگذاری و تهیه نسخه پشتیبان از داده ها است.
 

تجارت الکترونیک شامل عملیات مختلفی از جمله لجستیک ، زنجیره تأمین و پرداخت می شود. اداره تمام این فرایندها در کنار هم یک کار هرکولایی است.

 

 

نظر بدهید