تور تجاری نمایشگاه بین المللی فناوری های نوین ناوی تک ۲۰۲۰ navitech و سویاز روسیه ۲۰۲۰ مسکو

تور تجاری نمایشگاه بین المللی فناوری های نوین ناوی تک ۲۰۲۰ navitech و سویاز روسیه ۲۰۲۰  مسکو

تور تجاری نمایشگاه بین المللی فناوری های نوین ناوی تک ۲۰۲۰ navitech و سویاز روسیه ۲۰۲۰ مسکو

"СВЯЗЬ" مهمترین رویداد ارتباطی در سال است! این نمایشگاهها در هفته فناوری‌های برتر ۲۰۲۰ روسیه ۱۲ تا ۱۶ آبان‌ماه سال جاری ۱۳۹۹ برگزار میشود. نمایشگاه "NAVITEH" به عنوان بخشی از "هفته فناوری های پیشرفته روسیه" در زمینی به مساحت بیش از 5000 متر مربع برگزار می شود بزرگترین بستر تجاری در روسیه برای برقراری ارتباط بین متخصصان ، یافتن تأمین کنندگان و کانال های فروش جدید ، برای توسعه راه حل های جدید و شناسایی روند توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات از راه دور نمایشگاه Svyaz از سال 1975 برگزار می شود و بزرگترین رویداد در روسیه ، CIS و اروپای شرقی در زمینه ارتباطات از راه دور و فن آوری های اطلاعات است.

یکشنبه 6 مهر 1399
261

نمایشگاه "NAVITEH" به عنوان بخشی از "هفته فناوری های پیشرفته روسیه" در زمینی به مساحت بیش از 5000 متر مربع برگزار می شود

NAVITECH تنها نمایشگاه تخصصی در روسیه است که توسعه دهندگان برجسته روسی و خارجی و تولیدکنندگان تجهیزات ، خدمات و نرم افزارهای ناوبری ، از جمله برنامه های نقشه برداری ، را منعکس می کند ، منعکس کننده روند فعلی جهانی و تعیین کننده بردار توسعه منابع اطلاعاتی ملی ، اصلی ترین رویداد نمایشگاه برای متخصصان صنعت است.

 این نمایشگاهها در هفته فناوری‌های برتر ۲۰۲۰ روسیه ۱۲ تا ۱۶ آبان‌ماه سال جاری ۱۳۹۹  در مسکو سیتی مرکز تجاری جهانی مسکو - روسیه برگزار میشود.

تور تجاری متخصصین ویژه نمایشگاه شامل :

۱- اقامت درهتل های ۳و۴ ستاره مسکو

۲- ترنسفر فرودگاهی و نمایشگاهی

۳-مترجم زبان روسی برای نشست ها و مذاکرات

۴- خدمات ویزه برگزاری جلسات و قرار ملاقات با توجه به هدف و نوع فعالیت متقاضیان توری تجاری نمایشگاه ناووی تک و سویاز روسیه

 ۵- تور بازدید از پارک علم و فناوری های روسیه   اسکولکاوا

۶- تور بازدید از شرکت بزرگ یاندکس روسیه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره   09157000443  در ارتباط باشید ...

 

 

СВЯЗЬ 2020
درباره نمایشگاه


بزرگترین بستر تجاری در روسیه برای برقراری ارتباط بین متخصصان ، یافتن تأمین کنندگان و کانال های فروش جدید ، برای توسعه راه حل های جدید و شناسایی روند توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات از راه دور
 

نمایشگاه "ارتباطات" از سال 1975 برگزار می شود و بزرگترین رویداد در کشورهای مستقل مشترک المنافع و اروپای شرقی در زمینه ارتباطات از راه دور و فناوری اطلاعات است. این ویترین صنعت است ، نشان دهنده دستاوردها و فن آوری های پیشرفته ، تعیین جهت توسعه بازار برای سال آینده ، یک نمایش و بحث و گفتگوی مناسب برای بحث در مورد مسائل روز ، ارتباط بین متخصصان صنعت ، تأمین کنندگان و خریداران.

در این نمایشگاه راه حل هایی برای ارتباطات ثابت ، تلفن همراه ، ماهواره ای و فیبر نوری ، شبکه های داده ، ارتباطات از راه دور ، سرور و تجهیزات شبکه ، سیستم های تلویزیونی تلویزیون کابلی و ماهواره ای ، پخش رادیویی ، نرم افزارهای تخصصی ، راه حل هایی در زمینه امنیت اطلاعات ، مجازی سازی ، فناوری ها و خدمات اینترنتی ، راه حل های تجارت الکترونیکی و غیره موضوع کامل نمایشگاه را در بخش مربوطه مشاهده کنید.

НАВИТЕХ-2020
 درباره نمایشگاه 

یک رویداد مهم در زمینه ارتباط از راه دور و ناوبری

Navitech تنها نمایشگاه تخصصی در روسیه در زمینه داده های جغرافیایی ، حمل و نقل و بیمه از راه دور ، وسایل نقلیه متصل و بسیار اتوماتیک ، سیستم های اطلاعات جغرافیایی و حمل و نقل ، تحرک هوشمند شهری ، ناوبری ماهواره ای با دقت بالا است.

 
این نمایشگاه هر ساله سازندگان تجهیزات و توسعه دهندگان نرم افزارهای تخصصی ، سیستم عامل های telematics ، برنامه های نقشه برداری ، مجتمع های اصلی راه حل های telematics و کاربران نهایی بزرگ را گرد هم می آورد.

 
 


تولیدکنندگان و تأمین کنندگان روابط با مشتریان موجود را تقویت کرده و مشتریان جدیدی پیدا می کنند ، درباره محصولاتشان بازخورد زنده می گیرند ، محصولات جدیدی را به نمایش می گذارند و درباره برنامه های آینده صحبت می کنند. کاربران نهایی ، مجتمع ها ، سرمایه گذاران این فرصت را دارند که فروشندگان و تأمین کنندگان مناسب را پیدا کنند ، مشاوره های حضوری در مورد موضوعات مورد علاقه خود را دریافت کنند و شخصاً در مورد توسعه همکاری با افراد اول شرکت های غرفه دار توافق کنند.

سایت Navitekha به طور سنتی میزبان انجمن بین المللی ناوبری ، بزرگترین رویداد تجاری روسیه در زمینه ناوبری و telematics است. این مجمع در مورد نتایج توسعه صنعت طی یک سال گذشته بحث می کند ، کارشناسان برجسته گزارش هایی در مورد توسعه فن آوری ، نمایندگان وزارتخانه ها و ادارات ارائه می دهند - در مورد برنامه های موجود دولتی و برنامه ریزی شده برای برنامه های مربوطه ، رهبران شرکت های اصلی صنعت تجربیات خود را به اشتراک می گذارند و توسعه و برنامه ها را توسعه می دهند.

این نمایشگاه Navitech و انجمن بین المللی ناوبری بود که توسعه برنامه سیستم ماهواره ای GLONASS و سیستم اطلاعات خودکار پاسخ اضطراری ERA-GLONASS را آغاز کرد.

بازار ناوبری و سامانه های مانیتورینگ حمل و نقل  ماهواره ای در حال پیشرفت است. و در این مرحله ، پروژه های بعدی مقیاس بزرگ ارائه شده در نمایشگاه و گردهمایی ، پلت فرم خدمات ارتباط از راه دور "Autodata" و برنامه توسعه فناوری اطلاعات فضایی "Sphere" خواهد بود.

نظر بدهید