نحوه ورود به نرم افزار

1- بر روی دکمه درج آگهی کلیک کنید.

2- وارد صفحه زیر شده نام کاربری و رمز عبور را 1 وارد نمایید.

فعال سازی نرم افزار

در ابتدا نرم افزار غیر فعال است از گوشه بالا سمت چپ برروی آیکون پایاپارس کلیک کنید. وارد صفحه فعالسازی نرم افزار شده فیلدها را پر کرده و سپس دکمه ثبت را فشار دهید.


مشخصات لازم را وارد نمایید

ثبت مشخصات عضویت در سایت ها

درج آگهی/لیست عضویت ها :

.در این قسمت شما می توانید کاربر جدید ایجاد کنید.ابتدا دکمه جدید سپس از سمپ چپ پرکردن فیلدها(پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است) و سپس فشردن دکمه ذخیره تغییرات

مدیریت لیست سایت های آگهی

در این قسمت شما میتوانید با استفاده از دکمه جدید سمت راست پاین صفحه آدرس وب سایت جدید را وارد نمایید. فیلدهای قسمت سمت چپ حتما باید پر شود.دکمه های پایین سمت چپ alexa رتبه جهانی آن وب سایت را محاسبه میکند،دکمه google رتبه ی سایت از لحاظ گوگل و دکمه محاسبه رنک رتبه ی سایت در ایران را محاسبه میکند. سپس با استفاده از دکمه ثبت تغییرات تغییرات را اعمال می کنیم.

نحوه ارسال آگهی به سایت ها

ابتدا از سمت چپ صفحه سایت هایی را که میخواهیم در آنها آگهی درج شود را انتخاب میکنیم. از قسمت search بالای صفحه نیز میتوانیم سایت مورد نظر را جستجو نماییم.سپس فیلدهای سمت راست صفحه را نیز پر کرده (پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است) به مرحله 2 میرویم:

- در این مرحله 3 عنوان برای متن مورد نظر انتخاب میکنیم.از قسمت گروه دابل کلیک کرده و گروه مورد نظر را از لیست انتخاب میکنیم و از فیلد دابل کلیک کرده و زیر گروه مورد نظر را نیز انتخاب میکنیم.قسمت کلمات کلیدی حتما باید با علامت ، از هم جدا شوند.بعد از پر کردن تمام فیلدها به مرحله بعد میرویم.

- در این مرحله عکس مورد نظر را با فشردن دکمه انتخاب تصویر از مسیر مورد نظر انتخاب میکنیم که حتما باید نام آن لاتین ، حجم کمتر از 150کیلوبایت و و فرمت آن jpg باشد. سپس به مرحله 4 میرویم.

- در این مرحله دکمه ارسال را می زنیم و تا نمایش پیام "ثبت شد" منتظر میمانیم.

مدیریت وضعیت آگهی ها

در این قسمت وضعیت آگهی ها نمایش داده می شود که به صورت یکی از موارد زیر است:

- پیش نویس: آگهی هنوز درج نشده و منتظر تایید مدیریت است.

- سایت در دسترس نیست:سایت دارای مشکلاتی از قبیل نامرتبط بودن باز نشدن سایت و... می باشد.

- در حال درج یا تایید محتوا: در حال درج اگهی و یا تایید محتوا از طرف مدیریت سایت می باشد.

- عدم تایید محتوا: محتوا از طرف مدیریت سایت تایید نشده است.

- در انتظار تایید ایمیل یا کد:برخی از وب سایت ها در موقع عضویت کد فعالسازی به آنها ایمیل می شود و تا دریافت کد فعالسازی باید منتظر ماند.درج این آگهی ها در این حالت قرار می گیرند.

در فیلد کلید فعالسازی کدی که برای وب سایت هایی ک درخواست کد فعالسازی کرده اند ارسال می کردد که با کیک بر روی هر سایتی از جدول به شما نمایش داده می شود.

نحوه شارژ و خرید اعتبار

افزایش اعتبار:جهت افزایش اعتبار از قسمت پورتال مشتریان سایت payapars.ir وارد شده مراحل زیر را دنبال میکنیم: